Členství - Žákovství - Mistrovství

Obrázek uživatele DMDU

V rámci DMDU se můžte stát členem (což neznamená stát se žákem) až členem vedení (!). Můžete se stát Žákyní / Žákem (a tím pádem i členem) DMDU, můžete se stát pokročilou Žákyní / pokročilm Žákem a  můžete se stát lektorem a dokonce Mistrem. Ve výjimečných případech můžete být přijati rovnou jakožto pokročilý či jakožto Lektor (extra výjimečně můžete být přijati rovnou na úroveň Mistra). Přestože jsme pro mír, tak zvláště vítáme žáky až Mistry bojových umění (včetně střelby) - prvky bojových umění používáme při cvičení.

KDO PRÁVA POVINNOSTI
Člen Automatické schvalování komentářů, možné povolení psát blogy. Sleva 7% na cvičení, poradenství a semináře. Vyhýbat se sedmi hlavním hříchům, nejépe i dodržovat deset přikázání.
Člen vedení Jako člen - automatické povolení psát blogy, možné povolení psát jiné druhy obsahu. Používání běžného úředního razítka DMDU. Sleva 9% na cvičení, poradenství a semináře. Jao člen - dodržovat deset přikázání a nejlépe i Druhá pravidla DMDU. Měl by se stát bojovnkem Světla (viz níže).
Žák Jako člen. Zakoupení obřadního Nože od DMDU z nerezové ocele, supermoderní konstrukce, protiskluzová rukojeť z tvrzeného plastu (vytváří Svaté místo v poloměru 9m)

Jako člen, navíc dodržovat První pravidla DMDU. Stává se bojovníkem světla - povinost zakoupit si knihu Rukověť bojovníka světla (též jako e-kniha).

Pokročilý žák (může se stát členem vedení) Jako člen vedení kromě používání rzítka. Zakoupení Nože se doporučuje. Jako Žák, navíc dodržovat Druhá pravidla DMDU.

Lektor (může se stát členem vedení)

Jako člen vedení - automatické povolení  psát jiné druhy obsahu než jen blogy. Vedení cvičení a poradenství, asistování při rozsáhlejším učení. Zakoupení Nože se silně doporučuje. Právo používat Erb DMDU- vydávání běžných listin. Jako pokročilý Žák. Stane se rytířem světla - silně se doporučuje zakoupit si obřadní Meč od DMDU (nerezová ocel, supermoderní konstrukce, protiskluzová rukojeť z tvrzeného plastu - vytváří Svaté místo v poloměru 9m). Stává se opravářem osudů - povinost zakoupit si knihu Opravář  osudů (též jako e-kniha).
Mistr (automaticky se stává členem vedení) Jako Lektor. Vedení rozsáhlejšího učení. Používání kulatého razítka DMDU - vydávání certifikátů (absolvování). Jako pokročilý Žák, navíc dodržovat principy z díla "Gurugíta" (Píseň o Mistrovi) a být toho díla hoden. Malá ukázečka je píseň Ocenění. Stane se živoucím Světlem...

 

Erb DMDU.

 

 

 

 

 

 

Kulaté razítko DMDU.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přidejte se k nám!

Tags: 

Sdílejte!